Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Vall
  (kontaktovat autora příběhu)
14. října 2024
Doprovázení

Nesmirna bolest

V sobotu po poledni mi umrela maminka. Pecovala jsem o ni doma temer 6 let. Mam 55 let a maminka 79. Vsechny ty roky s ni kdy jsme mohly byt spolu byly krasne a nezapomenutelne. Ten posledni byl ale smutny a plny bolesti. Bylo to v podstate jen prezivani. Pred letem malem umrela na zapal plic. Ale vybojovala to a zila dal. Chodily jsme spolu na prochazky kazdy a oba byla stastna. Pred 14 doma zakopla o prah spadla na parkety a zlomila si pazi. Jenze bohuzel bylo uz jeji telo vycerpano fyzicky vazila pod 40 kg pPrestala jist pit mela bolesti. Davala jsem kapky proti bolesti aby tak netrpela. Posledni zacla chrcet a pak i stenat. To uz jsem tusila ze sr blizi jeji odchod. Drzela jsem ji za ruku a rikala jak moc ji miluji at mi odpusti a jde tam nahoru za temi co ma rada Ze ji nebude nic bolet nebude trpet my to tady zvladnem zusta v nasich srdcich a brzy se zase shledame. Otevrela oci divala prestala dychat a odesla. Pak se usmivala a byla krasna a stastna. Zapalila jsem a jeste posle noc stravila s ni Bolest ze je ukrutna nemohu dychat a stale mam ocima jak se na me podivala a pak ....
Jsem vdecna ze odesla ti co ji milovalu se s bu rozloucily a ja mohla byt s ni drzet ji za ruku az do posledniho vydechu.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?