Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Tibor
15. června 2024
Truchlení

Umřel ze dne na den

Zdravím Vás všechny, kteří také truchlíte pro svého blízkého. Můj milovaný drahý syn Martin, byl moc hodný kluk, byl velmi slušný, ochotný, obětavý, moc toho nenamluvil, byl hodně pracovitý. Jednoho dne t.j. 20. 4. 2024 přišel večer z práce , najedl se a šel spinkat. Ráno dne 21. 4. se kolem 8.00. probudil. a řekl mně, že ho bolí na hrudi v levé oblasti, řekl jsem mu, aby si lehl a odpočíval ještě, že mu udělám čaj. Než jsem čaj uvařil muj syn se svíjel v křečích a lapal po dechu. Došlo u něho k zástavě srdce. Oživoval jsem ho , mezitím jsem volal RZS, nepodařilo se to ani RZS načež ho odvezli do FNM tam ho oživili , ale můj syn utrpěl závažný rozsáhlý otok mozku, dále mu selhali ledviny,, dále měl zánět plic. Zemřel dne 7. 5. 2024. Po celou dobu jsem prosil Boha, modlil se k němu i k Ježíši Kristu, plakal jsem téměř celé dny , ale i tak umřel. Nyní stále mám srdcervoucí zármutek, pláču, jsem ve stresu, cítím se slabý, bezmocný, a stále na něho myslím a říkám si , snad jeho dušička má pokoj,klid. On byl duší , pořád jako dítě. Jedinou nadějí, je , že se snad setkáme někde nahoře. Je to pro mne nejhorší rána , jakou jsem kdy od života dostal a nepřeji to opravdu nikomu. Děkuji za pochopení.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?